Ancient dzēriens recepte, cik daudz zaudēt svaru jostasvietas un, lai novērstu vēdera tauku. 5 dienu laikā

click fraud protection

Jo dienas mūsu vecmāmiņu, kad tur bija dažādas jaunas fangled rīkiem svara zudums, tie tika saglabāti ar to, ka svars ir samazināts, izmantojot pieejamos instrumentus. Šajā gadījumā tie bija galvenokārt dažādi dārzeņi un savvaļas augiem. Bet es gribu atzīmēt, ka pat tādas vienkāršas sastāvdaļas, tādējādi ir ļoti labs rezultāts.

Galu galā, reizēm diezgan īsā laika periodā viņi var zaudēt ievērojamu daudzumu kilogramos.

Šodien, starp citu, es jums pastāstīt par vienu no šiem veco veidus, kā zaudēt svaru, kuras mērķis ir samazināt vidukļa un lai novērstu vēdera tauku. Tas ir pietiekami daudz pozitīvu rezultātu var redzēt tikai pēc piecām dienām, kā arī citu ar šo metodi, ir tas, ka nākotnē gone kg neatgriezīs.

Un tagad ļaujiet mums apsvērt seno diētu recepte. Tas kumelīšu tēju.

Starp citu, viņš ir ļoti labs pārtraukumus uzkrātā tauku, noņem lieko ūdeni no organisma, uzlabo vielmaiņu vielu, kā arī palīdz normalizēt gremošanu. Bet tas vēl nav viss pozitīvi momenti.

instagram viewer

Starp citu visi nepieciešamie komponenti kumelīšu tēju diezgan pieņemamu cenu, un sagatavo to ļoti viegli.

Tātad, lai sagatavotu dzērienu svara zudumu, mums ir nepieciešams tikai 1 ēdamkaroti žāvētu kumelīšu bez Hill, 0,5 tējkarotes medus, kā arī vienu tasi verdoša ūdens. Visi trīs no šiem komponentiem ir jābūt jauktas, un pēc tam ļauj tai nostāvēties 15-20 minūtes katlā ar slēgtu augšu (tas var būt parasts termoss burka ar vāku vai vienkārši stikla, uz pēda).

Pēc laika, filtrē dzērienu no kumelīšu eļļas raušu, un pēc tam dzert šķidrumu pēc 20-25 minūtes pēc ēšanas. Starp citu, izmantot kumelīšu tēja būs nepieciešams divas reizes dienā. Piemēram, ir iespējams izdzert tasi pēc pusdienām, un otru pēc vakara maltītes.